درباره ما

دان فیلم یک تیم تولید و پخش فیلم های کوتاه در سراسر جهان به منظور هنر بی مرز شکل گرفته و تمام تلاش این تیم بر این است تا مستقل به تمامی هنرجویان سینما جهت اجرایی کردن و پخش آثارشان کمک کند تا هنرجویان بتوانند در هر کشوری کارشان را نشان دهند و در جامعه جهانی شروع به فعالیت هنری خود کنند.

تیم مستقل  تولید دان فیلم در تلاش است تا فیلم های کوتاه در بخش های مختلف اعم از مستند، داستانی، تجربی و انیمیشن از پیش تولید تا اکران در جشنواره ها و سینماها یاری نماید.

تیم مستقل تولید دان فیلم،گروه تولید انواع فیلم‌های کوتاه‌، تیزر‌های تبلیغاتی و موزیک ویدیو به مدیریت پارسا مختارزنوزی می‌باشد.

پارسا مختار زنوزی، فعالیت خود را در فیلمسازی،فیلمنامه نویسی و تدوین آغاز نمود و در چندین جشنواره بین المللی نامزد بهترین فیلم و برنده جایزه در ایالات متحده آمریکا بوده. او از سال 2017 تا کنون داور چندین دوره و چندین فستیوال در خارج از ایران است. 

 

 

( تیم مستقل تولید دان فیلم)

حمایت تیم مستقل تولید دان فیلم از دانشجویان و هنرجویان سینما بدین شکل است تا همه فیلمسازان با استعداد با بودجه کم بتوانند از طریق این تیم حمایت شده و فیلمشان را بسازند و بتوانند آن را در عرصه جهانی به نمایش درآورند.

شرایط همکاری

در ابتدا شما می توانید از طریق آدرس ایمل و یا واتس اپ با تیم ما تماس حاصل فرمایید تا بر اساس خواسته شما همکاری صورت گیرد.